Odrena Segijona (Audren Seguillon), skolas direktore

Laipni lūdzam Žila Verna skolā. Mēs esam starptautiska skola, kas nodrošina franču mācību programmas apguvi no pirmsskolas līdz vidusskolai. Skola ir iekļauta vienā no lielākajiem starptautiskajiem izglītības tīkliem pasaulē – AEFE. Mūsu skola ļaus jūsu bērniem iejusties atvērtā, daudzvalodu vidē.

Mūsu metode ir franču izglītības sistēmas izmantošana. Tā piedāvā ikvienam bērnam neatkarīgi no viņa līmeņa un vajadzībām konstruktīvu vidi, kurā uzplaukt un attīstīties.

Mūsu pedagoģijas mērķis ir sagatavot zinošus nākotnes pilsoņus ar 21. gadsimtā nepieciešamajām iemaņām un izpratni par globālajām problēmām.

Jūsu bērniem būs iespēja kārtot Francijas valsts eksāmenus (DELF, brevet un Baccalauréat), kas viņiem ļaus pēc absolvēšanas studēt labākajās starptautiskajās universitātēs.

Skolēnu akadēmiskie rezultāti ir mūsu priekšrocība. Žila Verna Franču skola nodrošina lielisku vide izaugsmei un attīstībai, jo mums ir klases ar mazu skolēnu skaitu, kvalificēti un pieredzējuši skolotāji, kā arī piedāvājam daudzvalodu mācības ar plašu kultūras un mākslas programma.

Mūsu skola ir vienlaicīgi ambicioza un ģimeniska, franču tradīcijās balstīta un starptautiska, inovatīva un balstīta savās vērtībās, kā arī prasīga un gādīga pret saviem skolēniem un darbiniekiem. Skola pati veido savu identitāti un, esmu par to pārliecināta, ka jau rīt tā kļūs par Jūsu Žila Verna skolu.

Esiet droši, ka mūsu skolēnu labklājība un viņu panākumi gadu no gada ir mūsu, ja ne vienīgā, tad galvenā prioritāte. Laipni lūdzam jūs un jūsu bērnus mums pievienoties.  Būsiet laipni gaidīti, ja vēlēsieties mūs satikt un uzdot jautājumus. Skolas komanda ar lielāko prieku būs jūsu rīcībā.

Ar siltiem sveicieniem,

Odrena Segijona (Audren Segillon)